Pagina 1 van 2
EINDELIJK MIJN FRONTLIP
Geplaatst: 19 jul 2004, 15:41
door Gast
Ha mede mx3 lovers

.
Eindelijk(!) heb ik een frontlip weten uit te halen. Deze week word ie gespoten. Maar wat een zeik om zo'n ding uit te halen zeg

!!
Zodra ik van vakantie terug ben, gaat ie 4cm omlaag. Kan je 4cm verlagen door alleen de veren te vervangen? Of heb ik dan het risico dat mijn schokdempers naar de haaien gaan?
Greetz mark mx-3

Geplaatst: 19 jul 2004, 17:04
door Qinx
Als het zo is als met de andere mazda's die ik ken, is 4 centimeter de limiet, en hoef je pas bij meer dan 40 mm je dempers te vervangen.
Geplaatst: 19 jul 2004, 17:18
door Marcel_mx3
Ik ben ook 4cm omlaag en heb ook de dempers niet vervangen..
En dat zit er al weer een aardig tijdje onder zonder problemen...
We zien de foto's wel verschijnen !!
Geplaatst: 19 jul 2004, 18:24
door mx almere
Het ligt aan de staat van je schokdempers. Als ze al tien jaar hard hebben moeten werken, en ze moeten nu ineens op een andere hoogte gaan werken kan je best eens problemen verwachten. Bij mij gaat het tot nu toe ook nog goed.
Geplaatst: 19 jul 2004, 20:40
door Gast
Okeej, bedankt voor de info. Ga het gewoon proberen met alleen de veren. Auto is van een echtpaar gewesst, die deden hem weg omdat de oma niet meer achterin kon. Dus ik neem niet aan dat die dempers veel te voorduren hebben gehad. Maar nu moeten ze harder werken, net zoals de motor

. Hahaha.
Zodra de frontlip erop zit volgen er wat fotootjes.
Greetz mark
Iemand nog een goed idee voor een sticker op mijn achterraam??
Geplaatst: 19 jul 2004, 21:44
door Marcel_mx3
Ja hoor...
Heel groot
www.MazdaMx-3.nl
hihi
Geplaatst: 20 jul 2004, 16:31
door bramx3
eat my dust

Geplaatst: 20 jul 2004, 20:05
door Qinx
"My other car is a 323F"

:twisted:

:twisted:
Geplaatst: 09 sep 2004, 15:22
door hyperman
He Mark, ik heb hem er bij de meet van team Roo onder zien zitten. Het zag er goed uit. Greetz, Hugo
Geplaatst: 09 sep 2004, 21:39
door bramx3
huh ????
keb er geen mxjes zien staan daar
en men maat ook niet en die stond bij de ingang de hele dag
nja , zover ik weet stond er maar 1 mxje op t terrein , en da was die van mij :D